PETRVÁCLAVSKÝ BLOG

Pokud jste se rozhodli něco zásadního pro své zdraví a život udělat, můžete okamžitě začít! Obecně platí, že čím dříve začnete, tím menší škody budete muset řešit, ale hlavně, budete startovat z lepší pozice na startovní čáře, než za měsíc, za dva . . .

Jelikož zde řešíme princip, nikoliv detaily, snažím se vše popisovat co nejjednodušeji, abychom udrželi srozumitelnost a chuť se dozvědět. V detailech je celý způsob mnohem složitější . . .

Minule jsme se rozloučili u závažného rozhodnutí - zda tělo nechá onemocnět srdce nebo plíce, a to je vlastně volba, která způsobí po nějakém čase důvod úmrtí.

Dnes je ten správný čas, abychom si pověděli něco důležitého o stárnutí. Za všechno mohou takové malé potvory - telomery. Díky nim se buňka reprodukuje - udržuje v kondici.

Minulé povídání mohlo pro někoho končit málo optimisticky - ale smrt patří k našemu životu stejně, jako narození. Období života, této úsečky mezi dvěma zmíněnými body, můžeme prožít radostně, nebo v bolestech, nepohodě či nemocech.

EZOmainstream

27.06.2019

Při našich rozhovorech s Išou často používáme tento obrat - ezomainstream. Pokusím se vám ho objasnit, neboť mnohými hledajícími je chápán jako pravdivý pramen sdělování . . .

Mnozí hledající stále pátrají po "pravdě" a chtějí se dozvídat vše, co souvisí s jejich bytím. Počínaje vznikem Vesmíru, cestou jejich Předků i důvody současného chaosu, nebo kroků spojených s duchovním probuzením a vzestupem. Velmi často však padají do osidel temných - dravčích projektantů a jsou obětí jejich manipulace.

Existuje univerzální "kosmická" řeč, kterou se dorozumívají Vědomé bytosti napříč Vesmírem. Ostatní původní jazyky na různých Planetách vznikají vždy současně s dekodérem (vzájemným obousměrným překladačem). Keylontická komunikace je zprovoznění tohoto dekodéru.