PETRVÁCLAVSKÝ BLOG

Jak jsem slíbil, od února je v prodeji mobilní verze úpravny vody AQUAmobil. Naše posluchače studia Midgard odbavíme přednostně za sníženou cenu 19 870 Kč!

Pokud jste měli štěstí a studovali v době, kdy součástí kultury a pokladu národa bylo dílo R.U.R. Karla Čapka, pak vězte, že jste četli sdělení o vývoji civilizace v příštím století . . .

Vím, že se mnoho z Vás dotazuje na variantu úpravny vody, kterou byste si vzali na dovolenou, na chalupu, na služební cestu či jiný delší pobyt mimo domov, kde jste si již na upravenou vodu ke konzumaci zvykli . . .

Slýchali jsme se po celý rok 2019 a musím konstatovat, že to bylo příjemné! Dokonce jsme měli několik možností se vzájemně vidět a diskutovat spolu. Pro někoho překvapení, pro někoho splněná představa o vizáži hlasu od mikrofonu . . .

Už tolikrát jsem říkal lidem okolo sebe, že v lécích číhá smrtelné nebezpečí. Jeho zákeřnost spočívá v plíživém působení a vzájemné součinnosti jedů, kterými "oblbují" přírozenou funkci našeho organismu.

Také vás to potkalo? Biologické hodiny tikají, vše je krásně připraveno, partner i Vy jste v očekávání . . . sejde se měsíc s měsícem a . . . opět nic! Jednou, dvakrát, třikrát . . . mnoho pokusů, žádný výsledek . . .

Dnes začnu tím, jak mne potěšilo setkání s jednou členkou naší skupiny Stárnutí je přežitek. Už na první pohled bylo rozpoznatelné, že je v mnohem větší pohodě, než při našem předchozím setkání. Svěřila se mi, že už nemá "vlčí hlad", který ji před tím trápil a nutil stále něco jíst - někdy i v noci!

Stýskáte si po časech, kdy jste nakousli rajské jablíčko, které bylo sladké, chutné, voňavé a bez zvláštních příchutí? Vzpomínáte na dobu, kdy jste se ráno najedli a neměli po dvou hodinách hlad? Zelenina a ovoce nebyly sice jak ze žurnálu a neměly úředně stanovenou velikost a tvar, ale stálo za to se do nich zakousnout . . . pokud toto...

Jsem velice potěšen zájmem, který způsobilo povídání o cestě k omlazení a ozdravění našich organismů! Napsali jste mnoho emailů, ze kterých vyplynula i potřeba malinko ozřejmit strukturu počínání, která přinese kýžený úspěch a výsledek!

Minule jsme rozebrali první podmínku akce - mládnutí v jakémkoliv věku. Kdo by tedy chtěl začít již nyní, můžete si upravit vodu, kterou doma máte k dispozici z kohoutku tak, aby vám plnila potřebné funkce v organismu a ještě si na ní pochutnáte! Úpravnu poptávejte zde.