TRABLE S OTĚHOTNĚNÍM

19.08.2019

Také vás to potkalo? Biologické hodiny tikají, vše je krásně připraveno, partner i Vy jste v očekávání . . . sejde se měsíc s měsícem a  . . . opět nic! Jednou, dvakrát, třikrát . . . mnoho pokusů, žádný výsledek . . .

Stačila jedna věta, která spustila řadu dotazů na možnosti řešení potíží s otěhotněním běžnou přírodní cestou. K tomu je ale zapotřebí přistoupit poněkud zeširoka - malinko zavést do tématu a problematiky.

Genetické inženýrství na lidech

Pamatuji si, když vědci zplodili ve zkumavce ovci Dolly. Tehdy jsem nerozuměl mnohému, a tak jsem nechápal zvednutý výstražný prst jiných rozumnějších vědců, kteří svět varovali před hrozbou a dokonce někteří - před koncem lidstva!

Odpovědí jim byl slib, že tyto genetické pokusy se budou vždy týkat pouze a jen zvířat, u lidí vždy budou tabu. Vše mělo sloužit jedině pro řešení kritického stavu zajištění potravy pro lidskou společnost.

Uběhlo 30 let a hle - v TV běží pořad a v něm se jakýsi lékař "reproduktor" bije v prsa, jak je skvělé umělé oplodnění, neboť se dá genetický materiál upravit a zkvalitnit - na konci tedy nadšení z toho, že i průměrní rodiče mohou mít nadprůměrného potomka!!

A Vy si určitě říkáte "co jim zbývá, když to normálně nejde?"

Stačí znát příčinu - jak banální důvod

ALE! Máme ověřeno, že 80% párů, kterým tzv. není pomoci při početí potomka, nemusí volit verzi, která je neskutečně riskantní. V čem? Vysvětlím.

Je potřeba si uvědomit, že příroda řídí mnoho věcí za nás a je rozumnější než my. Když maminka otěhotní a v jejím těle roste plod, je jeho buněčná i mezibuněčná struktura "hustší" - jemnější, než organismus matky.

Co se děje? Plod a placenta se stanou filtrem nečistot, alergenů, zbytků léčiv, pozůstatků hormonální antikoncepce, toxinů a všech škodlivin, které v sobě žena má obsažené.

Maminka si do svého děťátka odloží smetiště, které v sobě nosí. Proto se rodí tolik alergických dětí, s řadou disfunkcí a poruch. Pokud přírodní princip vyhodnotí, že by se díky výše popsanému nenarodilo zdravé dítě, zablokuje jeho početí.

A tak po mnoha pokusech se neználkové obují do přírody a jdou ji znásilnit. Žena podstoupí zdraví ohrožující hormonální a chemickou přípravu a za nemalé peníze je jí pomoženo . . .

Miminko - pokračování rodové linie

Řešení má každý na dosah


A přitom stačí tak málo! Vrátit se k meritu věci. Nejprve je třeba důkladnou detoxikací vyčistit budoucí maminku. 


A opět může zavelet neznalost - dopřejeme si nějaké detoxikační preparáty. Zde je na místě apel, že pro detoxikaci je v prvé řadě nutná kvalitní voda se správně vybalancovanými parametry, které jsou schopné splnit její základní i všechna další poslání v našem organismu.

Takovou vodu v obchodě nekoupíte, z kohoutku si ji nenatočíte! Není ani součástí přírody, my lidé jsme ji sami za posledních dvěstě let svého civilizačního řádění takhle zdevastovali.

Na základě poznatků o plné šíři funkcí vody v našem organismu a s ohledem na úroveň znehodnocení a poškození vody jsme vyvinuli optimalizační přístroj.

Voda, kterou poskytuje se ve svých parametrech shoduje s vodou, kterou jste mohli pít před 200 lety! Nepoškozenou, čistou, s optimálními poměry minerálů, energeticky aktivní s potřebnou čistotou informací . . .

Tím je zajištěno zbavení organismu nánosů a balastu, chemikálií, neodbouratelných nadlimitních toxinů, které neblokují jen otěhotnění, ale třeba úpravu váhy, řešení zdravotních obtíží a podobně.

V těle budoucí maminky je nastoleno zdravé prostředí pro bezrizikový vývoj a růst plodu!

Vědomé rozhodnutí - správná cesta

Cena přístroje na úpravu vody je zanedbatelná oproti nákladům na umělé oplodnění a o tom všem ostatním ani nemluvím!

Jak jsem již zmínil, 80% párů se po detoxikaci budoucí maminky kvalitním pitným režimem podařilo do 6ti měsíců přirozeně zplodit potomka!

Věřím, že toto procento budeme schopni navýšit, protože buněčnou výživou budeme schopni dostat do kondice budoucí maminu, a tím vyřešíme další z častých důvodů přírodní blokace otěhotnění.

Rozhodně si pitím kvalitní vody a buněčnou výživou zajistí bezproblémové těhotenství a hýčkající prostředí pro svoje miminko každá maminka.

Právě v době před otěhotněním a v prenatálním období se rozhoduje o zdravotním stavu, se kterým každý novorozenec vystartuje do života!

Snad i Vám přijde přírodní způsob početí přirozenější a kvalitnější, než nevyzpytatelné zkumavky s genetickým inženýrstvím na svých potomcích!


Váš Petr Václav