Prototyp MOBILNÍ úpravny

06.01.2020

Vím, že se mnoho z Vás dotazuje na variantu úpravny vody, kterou byste si vzali na dovolenou, na chalupu, na služební cestu či jiný delší pobyt mimo domov, kde jste si již na upravenou vodu ke konzumaci zvykli . . .

A je to tady!

Vánoční svátky byly vhodnou chvílí k oddychu a také tvůrčí činnosti. Věnoval jsem se dokončení prototypu mobilní úpravny vody, kterou vám nyní představím.

Celá technologie úpravny se vešla do kufříku o rozměrech 42 x 27 x 17 cm a to hlavně díky použití speciální membrány, jejíž výkon dostatečně zásobuje odběr upravené vody.

Vše se vejde do malého kufříku
Vše se vejde do malého kufříku

Tato technologická "vychytávka" mění původní princip z doplňovacího zařízení zásobníku připravené upravené vody na on-line provoz a nevyžaduje nutnost použít zásobník.

Zvolený přístup a provedení výrazně zmenšilo prostorové nároky, ale hlavně hmotnost, která ulehčuje jakoukoliv manipulaci, přenášení, provoz apod.

Takovou operaci zprovoznění zvládne průměrně šikovný muž, ale i žena nebo zručné dítě. Pak stačí pustit studenou vodu, přepnout napájecí modul do režimu úpravna, otevřít kohout vstupu a můžete čerpat svoji oblíbenou vodu . . .

Díky minimalizaci hmotnosti si můžete kvalitní pitný režim dopřát i v destinacích, kam se budete přemísťovat letecky.

Minimalizace nesnižuje kvalitu ani rozsah úpravy
Minimalizace nesnižuje kvalitu ani rozsah úpravy

V místě používání snadno připojíte napájení i odpad separátu na vodovodní baterii v koupelně, v kuchyni, nebo na sociálném zařízení.

Stačí sejmout (odšroubovat) perlátor a našroubovat speciální modul, který umožňuje obsloužení úpravny, nebo přepnutím páčky uvedete baterii do původního módu jejího používání.

Takovou operaci zprovoznění zvládne průměrně šikovný muž, ale i žena nebo zručné dítě. Pak stačí pustit studenou vodu, přepnout napájecí modul do režimu úpravna, otevřít kohout vstupu a můžete čerpat svoji oblíbenou vodu.

Celé připojení a aktivace zabere asi minutu času
Celé připojení a aktivace zabere asi minutu času

Současný prototyp je podrobován zkušebnímu provozu, aby se brzy mohl stát i vaším pomocníkem. Uvedení do prodeje na sebe nenechá dlouho čekat a pokud vše boběží jak má, bude v nabídce od února 2020!