JASMÍNOVÝ BLOG

Ten pokrok, kdy se to zastaví! Chci se s vámi podělit o zamyšlení na téma umělá inteligence v praxi . . .

Prostě VODA

22.09.2019

Voda jak víme je nejdůležitější zdroj díky kterému jsme živi. Bez vody by vydržel člověk maximálně tři až čtyři dny při životě než by bez ní zemřel. Voda tvoří až 90% našeho těla.

Milé dámy, znáte ten shon před dovolenou? A k tomu ještě co na sebe, abychom vypadaly šik na pláž i posezení, nebo večerní procházky. Rozhodnete-li se však pro Bulharsko, zůstaňte v klidu, vše vyřešíte na místě a ještě ušetříte!

Když jsem začala asi před rokem poslouchat Išu v rozhovorech s Petrem Václavem, byla jsem na pomyslném vrcholu svého hledání . . . Když jsem poslouchala vlídný Iši hlas a její sdělení, došlo mi, že jsem doteď šla po falešné cestě! Moje dosavadní informace a poznání jsem notně zrevidovala a začala stavět další představu všeho, po čem jsem tolik...

Začala jsem namlouvat pro studio Midgard - pro vás, jeho posluchače další díly Tajné mise Amenti 1. S radostí, neboť sama na sobě jsem zažila tu skvělou proměnu z člověka hledajícího na bytost čím dál víc vědoucí.

Pokud jste si již nastudovali poselství Strážců ukryté v Tajné misi Amenti 1, je načase postoupit dále. Doporučuji se seznámit s dalšími významnými sděleními strážců v dokumentu MCEO.

Pokud se chcete zaposlouchat do poselství Strážců, máte jedinečnou příležitost!