Nový čtený seriál je tady!

25.06.2019

Pokud jste si již nastudovali poselství Strážců ukryté v Tajné misi Amenti 1, je načase postoupit dále. Doporučuji se seznámit s dalšími významnými sděleními strážců v dokumentu MCEO.

Poselství z CDT disků

V určité etapě vývoje lidstva byly nosiče - stříbrné disky s informacemi všeho bytí uloupeny a některé předány zrádci (např. Thovt) do rukou Soupeřů - dravčích projektantů protilidské agendy tady na Zemi - Midgardu. Ti je reverzovali, nebo jinak zneužili a podsunuli ve formách, které se staly normativy našeho světa - např. věda, lékařství apod.

Staňte se vědoucími

Pokud jste vědomá bytost, jste nad věcí

Namlouvám celý dokument zejména pro ty z vás, kteří hodně cestujete, nebo si rádi posloucháte při práci, či jiné činnosti. Nevědět znamená podléhat, nechápat s odsouzením dělat nevědomá rozhodnutí. Pokud se cítíme vzdělanými a přitom nevíme, jak vznikl Vesmír, proč se stáváme součástí cizí hry a co můžeme pro sebe a své blízké udělat, abychom se nestali potravou pro dravce, jsme hloupě naivně hloupí . . . Máte možnost uchopit svůj osud do svých rukou!

Pokud se cítíme vzdělanými a přitom nevíme, jak vznikl Vesmír, proč se stáváme součástí cizí hry a co můžeme pro sebe a své blízké udělat, abychom se nestali potravou pro dravce, jsme hloupě naivně hloupí . . .

Věřím, že se vám bude můj způsob a podání líbit a že se třeba vyjádříte na FB stránce, abychom se mohli na základě vašich námětů ještě více přiblížit potřebám, které vyjádříte.

Chcete se vyjádřit na FB?