Do Bulharska za letními nákupy

27.07.2019

Milé dámy, znáte ten shon před dovolenou? A k tomu ještě co na sebe, abychom vypadaly šik na pláž i posezení, nebo večerní procházky. Rozhodnete-li se však pro Bulharsko, zůstaňte v klidu, vše vyřešíte na místě a ještě ušetříte!

Byla jsem až v šoku, co si zde za pár peněz na sebe pořídíte! A jaké skvělé materiály na bezva oblečení, šatičky a různé doplňky jsou používané. Koupila jsem si šatičky o kterých nevím, že je mám na sobě. Pasují jak ulité a jsou z materiálu snů, jemňoučké a heboučké - no luxus! Tipuji to na dovoz z Turecka. Cenově se vejdete do čtyř set korun.

Dnes foukalo
Dnes foukalo


Slunce pálí na pláži i na terase, svítí do očí při jídle a sežehává ramena . . . ideálním řešením je klobouk s pořádnou střechou. Není problém - "něama prabléma", jak je tu slyšet na každém kroku! Pořídíte ho od dvou, do tří stovek, záleží na tom, jakou ozdobu a provedení zvolíte.

Na výběr máte asi ze stovky možností . . . asi nejhorší je, když se vám toho líbí tolik . . . Pokud existuje jedna vhodná varianta, na což jsme většinou zvyklé, tak to jde, ale pokud máte zvolit z více jak pěti finalistů, je to potíž. Ještě že to za nás většinou vyřeší mužská část nákupní mise . . .