Prostě VODA

22.09.2019

Voda jak víme je nejdůležitější zdroj díky kterému jsme živi. Bez vody by vydržel člověk maximálně tři až čtyři dny při životě než by bez ní zemřel. Voda tvoří až 90% našeho těla.


Velké téma

Se svými přáteli, ale i klienty se často bavíme na téma voda. Ať jsem v jakékoliv oblasti, zajímá mě, jak to tam lidé s vodou mají.

Setkávám se s lidmi ve městech i na vesnicích a stejný problém sužuje obyvatele napříč celou republikou, v Čechách i na Moravě.

Vody je málo a lidé vodou šetří. Ti, kteří mají vlastní studnu, byli zvyklí zalévat a pěstovat i 17 druhů zeleniny jako moji dobří známí v Količíně na Holešovsku.

Nyní vodu nemají, nebo mají vody málo, musí s ní velmi šetřit. Už si nedovolí tolik zalévat. A nejsou v obci nedostatkem vody postiženi sami. Již druhý rok čekají na zavedení obecní vody, na čemž se intenzivně pracuje.

Je to doslova "závislost", jak nás Petr Václav varoval. Dospělo to tak daleko, že i dcera odmítá jíst ve školní jídelně polévky, protože jsou z té ,,jejich" vody.

Obecní voda však přináší do života uživatelů nový fenomém . . . pachutě a chemii! Takovou vodu pak někteří vylepšují různými způsoby, aby nebyla tolik cítit chlórem a jinými příměsemi.

Vkládají do nádoby s vodou například šungit, různé minerály a křišťály, nějakou dobu je tam nechávají působit a potom ji až pijí.

Jiní si pro zpříjemnění pocitu při pití nekvalitní vody pořizují různá "šidítka" - chemické šťávičky, nebo Soda streem a pod.

Jiný pohled

Byla jsem zvyklá pít "pitnou" vodu a neřešila jsem její složení. Myslela jsem si, že je vše v pořádku, hlídané a ošetřené, že to nemůže být lepší . . .  

Věděla jsem, že pít čistou vodu je mnohem lepší, než pít minerálky, sladké pivo, nebo si do vody přidávat nějakou šťávu s cukrem ze supermarketu s chemickými umělými barvivy a konzervanty.

Když jsem poslouchala na Svobodném vysílači pořady Studia Midgard Stárnutí je přežitek a Hovory při víně, zaslechla jsem něco o úpravně vody. Nikdy dříve jsem se o to nezajímala, neměla jsem důvod.

Teď jsem měla inspiraci! Vylepším vodu, kterou všichni pijeme a tak přispěji k celkovému ozdravení celé mojí rodiny. Byla jsem tímto nápadem a možností úplně nadšená!

Zdroj mého pití

Neváhala jsem

Běžela jsem k internetu a začala pátrat po úpravně vody. Po důkladném prozkoumání co nabízí trh jsem oslovila Studio Midgard se žádostí o tento přístroj. Úpravna Aqua Optimal mi vycházela nejlépe v poměru kvalita - výkon - cena.

Vůbec jsem netušila, že je to tak jednoduché, napsat Petru Václavovi, který mi tuto dobrou vodu zajistí tím, že přístroj osobně namontuje. A ještě ho poznám osobně!  :o)

Těšila jsem se na tuto "zázračnou vodu" jako malé dítě. Napětí se stupňovalo a nakonec to bylo tady! Petr Václav přijel i se svým zázračným přístrojem (zatím v krabici) a já tušila, že právě teď končí pití konvenční vody.

Přístroj nám namontoval, vše nám důkladně vysvětlil a já jsem tuto jedinečnou, voňavou, harmonizovanou, čistou a vyladěnou vodu konečně ochutnala a mohla začít denně pít!

Úpravna předčila mé očekávání

Musím říct, že to stálo za to! Voda byla vynikající, lahodná a chutná. Tak jsme si na tuto vodu doma zvykli, že si už nedokážu představit, že bych pila něco jiného.

Je to doslova "závislost", jak nás Petr Václav varoval. Dospělo to tak daleko, že i dcera odmítá jíst ve školní jídelně polévky, protože jsou z té ,,jejich" vody.

Pití na celý den si bere sebou v láhvi do školy, stejně jako já když opouštím domov a jedu za svými klienty, se důkladně vybavím dostatkem této "naší" vody na cestu.

V takových vedrech jako letos v létě, vypiji denně během svých pracovních povinností a cestování několik lahví, které stále vozím sebou.

Za nějaký čas jsem vstoupila i do odkyselovacího programu Petra Václava a cítím se báječně. Za asi ¾ roku co tuto vodu piji a procházím odkyselovacím programem jsem ještě nebyla nemocná, jsem zdravá jako rybička a raduji se z každého dne!

Vaše Jasmína