ZABEZPEČTE SVÉ ÚSPORY 

11.12.2023

Inflace odpařuje vše, co jste si naspořili! Spoříte dětem, vnoučatům, nebo na svůj pohodlný život ve stáří? Nepřítelem všech spořících je inflace, která ředí a odpařuje úspory. Platí historicky ověřené, že chyby bankéřů a politiků zaplatí vždy občané! V první řadě ti, kteří se zodpovědně zabezpečovali na horší časy!

Bankovní instituce nikdy úročením vkladů nedohnaly inflaci a tak je potřeba uložit své úspory do něčeho, co se o zhodnocení postará i bez bankéřů!

Ceny zlata a stříbra, dokonce i kryptoměn jsou manipulovány bankstery FeD. Diamanty jsou v rukách členů Diamantové burzy!

V Tanzánii, cca 50 km od Kilimandžára existuje jediné naleziště na světě, kde jsou od roku 1967 těženy drahé kameny - Tanzanity. Jejich produkce se odhaduje bohužel (bohudík?) ještě na cca příštích 15 let. Patří mezi nejkrásnější drahokamy s vysokým hodnocením!

Za poslední rok zdražily výše popsané okolnosti drahokam Tanzanit na dvojnásobek kupní ceny a tento růst byl konzistentní i v předchozích letech! Investiční chování Tanzanitu garantuje 70% zhodnocení už po roce od jeho zakoupení!

Proč se v současnosti nevyplatí investiční držení nemovitostí? Jak rychle se blíží krach všech akciových trhů? Proč není dobré nechávat své úspory v rukách bankéřů? Jak si bezpečně zakoupit Tanzanit s garancí zpětného vykoupení?

 O kompletní servis při nákupu i prodeji drahokamů a Tanzanitu, vaše pohodlí a klidné spaní se postarají specializovaní certifikovaní odborníci v "kamenných" prodejnách po celé České i Slovenské republice.


PEČUJTE SAMI O SVOJI BUDOUCNOST