Jaro s Co-videm a medvědím pestem

04.05.2020

Název článku je poněkud zvláštní, ale píši to záměrně. Doba mi připadá jako popletený sen. Za normálních okolností bych napsala Jaro s medvědím pestem, ale všude se přece mluví o viru!


Nazývám ho spíše mentálním virem, protože skrze naše vnitřní nastavení vir chytneme nebo se mu vyhneme.

A k infekci nám přihodí dalšími hnusy z masmédií. Je to stejné jako u jiných nemocí. Jak myslíme, takoví jsme.

Nazývám ho také ekonom-vir, což je asi jeho hlavní úlohou - zastavit ekonomiku, střední a malé podnikatele vyřadit z trhu.

Udivuje mě, jak mediální kampaň dokázala ovlivnit myšlení a chování lidí na celém světě.

Překvapuje mě perfektní naprogramování celé "pandemie", jakoby vycházelo z nějakého velínu UI a posluhovači v zemích ho realizovali jako figurky na šachovnici.

Virus skončí, až bude vše hotové, co je naplánováno. Pokud mocní-nemocní něco nestihnou, virus se vrátí. Snadné počínání, když lidé na mediální masírku naskočí.

Vychází již rádoby odborné statistiky, které uvádějí zvýšení objemu nákupu přes internet. Je to logické vzhledem k zavřeným obchodům.

Ale oni již predikují potenciální růst nákupu přes internet až na dvojnásobek. Nepřipadá vám to jako příkladné programování lidí? Jen internet a ne jinak!

Stále nechápu, že lidé odevzdaně souhlasí s rouškováním tak dlouhou dobu. Kde zůstalo samostatné myšlení? Přihlouplé nošení roušek v přírodě.. chudák paní, která seděla na lavičce, nikde nikdo a ona s rouškou na obličeji...

Přišlo mi to smutné i hloupé. Téměř po 2 měsících se začínají objevovat vlaštovky. Informační bezrouškové pole se snad začíná rozšiřovat a infikovat nás.

Na dětském hřišti, které mám pod okny pracovny, si hrály děti a sportovali mladí lidé. Byli s rouškami nebo bez nich vždy asi v poměru 70 ku 30 %. Nyní je koncem dubna poměr opačný!

Akorát ty maminky rouškující malé děti nějak nevymizely. Asi jako v ČT, kde hrají rouškovanou a dělají na nás bububu.

Nevyhnula jsem se tedy ani já zmínce o tomto "neskutečně nebezpečném" viru. Nejde mi to pořád do hlavy co? viď?

Až nám začnou tlačit do hlavy hru na očkovanou a čipovanou, to bude jiná káva!

Ale chci se s vámi podělit o něco jiného.

Moc se líbilo shrnutí březnového pořadu Stárnutí je přežitek od Boženy-Blan-ky. Komentář je stále aktuální. Jaro je v plném proudu a my ho můžeme využít pro své zdraví.

Na jaře je nejvhodnější provést očistu jater. Já jsem si například dopřávala 3 týdny šálek jaterního čaje, kde hlavní složkou byl list pampelišky.

Játra jako největší čistící orgán v těle má na starosti nejen zažívání, žlučník, posílení proti alergiím, ale i šlachy, úpony, CNS nebo oči. Pokud se játrům na jaře pověnujete, těmto orgánům se uleví od různých zátěží.

A nyní už příspěvek Boženy-Blanky:

Korona, či jeho mutant Koruna virus postavil mezi nás Zdi - zdi nesvobody, zdi strachu a manipulací, některé si k nim přistavujeme bohužel sami, svým udavačským jednáním a myšlením. Svým Tvůrcům se ale částečně vymkl ze řetězu, nedomysleli jeho Následnou energii - On totiž také rozbourává rodinné zdi a stmeluje ty sousedské. Nedomysleli to, že každoroční zásypy chemických koktailů v nás vypěstují na ně Imunitu.

Žijeme už dlouho v umělém světě, od silonek počínaje, přes petky, až k současnému prožívání a závislostí na samotné královně UI, žijící v géčkami-opentličkovaném království. Proto Maruščina rada zní: Pojďme najít jeho řídící cen-trum a odstřihněme ho od nás, zbavíme se tak všech umělých jarních chřipek, kterým vadí to, co nám vůbec nevadí, to, co nám prosívá a s námi Ladí - Sluneční svit a jeho teplo.

A upravme si jarní jídelníček:

Medvědím česnekem si okořeňme nejen své chuťové buňky, ale získejme i jeho medvědí zdraví. Do svých baterií denně nalívejme plazmatický zelený mok, s různými příchutěmi, někdy vojtěš-kovými, jindy jetelovými, někdy lichořeřišní-kovými nebo i výhonkově - různolístečkovými . . .

Naše tělo si udržujme zásadně zásadité a koloidně stříbrné, dle Petrova návodu, a podpořme ho pra-vou Dinosauří vodou, která je nutným základem pro čajové jaterní dýchánky. Poté si, nejen maso, tymiánově obalme a navoňme. A saláty ať jsou již plno barevné - žluto pampeliškové, kopřivově zelené a sedmikráskově krásné, samozřejmě s Balanceoilovou zálivkou.

A na závěr se těšme na jinově vonící horkou kávu - bez mediálních strachů a všech možných krachů! Vypijme si ji v pevném kruhu rodinném, který si denně zpevňujme hrou s jednou kostkou a 4 x 4 figurkami, u které jsme navenek v napětí a očekávání, ale uvnitř hýříme klidem, jistotou a radostí, protože si můžeme říkat: Člověče, tak se už nezlob! Nestrachuj se! Vždyť je to jenom další Hra - Hra o čas a vítězem budeme, zase o něco odolnější a silnější, My!

Ještě na závěr bych vám ráda dala tip na výborný očistný a chutný pokrm, který velmi dobře čistí játra. Je to Pesto z medvědího česneku. Řekla mi ho jedna paní u kadeřnice v době korunové☺.

Medvědí česnek je známá detoxikační rostlinka.

Medvědi si ho dopřávají jako první věc po zimním spánku. Někteří lidé musí být ale opatrnější, může být na ně silný, takže ho konzumujte podle chuti a snášenlivosti.

Medvědí česnek

Letos jsme si vyšla na medvědí česnek do přírody. Přinesla jsem menší košíček medvědího česneku. Opláchla jsem nasbírané rostlinky v čisté vodě a pokrájela na drobno jako pažitku.

Přendala jsem je do mísy a přilévala olivový olej po částech a zároveň mixovala tyčovým mixérem do hladké hmoty.

Potom jsem přidala rozemleté vlašské ořechy, ještě jednou promixovala a dochutila růžovou solí.

Obsah jsem přendala do vyvařené zavařovací sklenice s víčkem a před uzavřením sklenice jsem horní vrstvu pesta posypala solí kvůli delší trvanlivosti. Tři dny jsem sklenici s pestem uložila do chladu k proležení.

Takto zpracovaný medvědí česnek je velká dobrota, není tak aromatický jako normální česnek. Dá se přidávat k masu a pečivu, na těstoviny, jednoduše ho používat jako klasické pesto.

Všechny ingredience jsem dávkovala odhadem tak, aby vznikla hustší hmota typická pro pesto.

Pokud potřebujete přesné dávkování, tak medvědího česneku byly asi 3 svazky, min. 1,5 dcl oleje (může být jakýkoli nerafinovaný) a rozemletých vlašských ořechů asi 100-150 gr. Soli podle chuti.

Mějte se krásně, užívejte krásné jarní počasí až na to sucho s modrým nebem a minimem chemtrails. Při poslední analýze vody po sypání chemtrails teď na jaře, byl zjištěn záchyt Gerundia, což je látka částečně dezinfekční a prospěšná pro léčení přírody . . . tak uvidíme . . .

vaše Marie