Iša o sobě

03.07.2019

Mnozí lidé se ptají kdo jsem. Zajímáte se o moje začátky na duchovní cestě poznání. V úvodních pořadech s Petrem Václavem jsem toho na sebe prozradila až dost, ale zvědavost vás posluchačů velí, abych se o sobě ještě více rozepsala . . .


Dětství a první životní zkoušky

Narodila jsem se jako první z pěti dětí, nenáviděné matkou, které jsem dle jejich slov zkazila život svým narozením a která nikdy nepřijala zodpovědnost za své lehkovážné chování, které zapříčinilo můj příchod na tento svět.

V té době byla planeta Země plně pod kontrolou temných - vězeňskou planetou a "Duše" si nemohly vybrat, kam se narodí. Bylo jim nařízeno kam a ke komu, byla jim připisována cizí karma, kterou musely donekonečna za někoho odpracovávat a tak právě ty nejvyspělejší a nejkvalitnější bytosti byly polapeny v pasti, ze které, zdálo se, nebylo úniku.

Úspěšně jsem odolávala jejím manipulacím a dnes již vím, že nebýt velké duchovní ochrany, nejspíš bych své dětství nepřežila.

Praktikovala na mě černou magii, ale to jsem zjistila až o mnoho let později, až když jsem dospěla do středního věku a začala jsem se rozhlížet po "esoterních vědách".

První poslání

Vždy mě zajímalo, proč je někdo takový jaký je, proč mi jsou někteří lidé sympatičtí, jiní sebekrásnější mě odpuzují a jak je možné, že odhadnu povahu většiny lidí, s nimiž jsem v kontaktu.

Z některých jsem dokonce měla nevysvětlitelný strach. Také jsem dovedla předpovědět události některých situací.

Jsem Váha, tedy diplomat a velmi silně ctím princip spravedlnosti, což mi v dnešní době chaosu velmi komplikuje život.

Ascendent mám ve Lvu, jsem svobodomyslná, takže si mě lze ochočit, ale ne přivázat na řetěz. Chci být nejlepší, ne průměrná.

Na ascendentu mám planetu Uran, mega anténu na energie Vesmíru i okolí včetně lidí, krize mě provází celý život, protože zničení již nepotřebného, přežitého a transformace na lepší formu učinilo z mého života jedno velké bojiště, a to již od dětství.

Jsem zdravotní sestrou - nic překvapivého. Původně jsem chtěla být porodní asistentkou, ale osud tomu chtěl, že jsem se jí stala až v roce 1992.

Až do důchodového odchodu jsem pracovala na záchrance a ještě před tím jsem prakticky prošla všechna důležitá zdravotnická pracoviště; internu, chirurgii, ambulanci, jako instrumentářka na operačním sále.

Špatný zrak mě později nasměroval k anestezii a odtud jsem, po třetí mateřské dovolené, nastoupila jako dispečerka a výjezdová sestra záchranné služby. A tam jsem potkala kolegyni, která mě přivedla k esoterice jako takové.

Duchovní probuzení

V roce 2000 jsme společně navštívili kartářku. Vše, co mi řekla, se vyplnilo a já začala koketovat s tarotovými kartami, tenkrát s kartami keltských draků, ty si mě přitáhly a dračí energie mi doslova učarovaly a vím, že práce s jejich energiemi a kontakt s nimi je mým osudem. Okouzlil mne dračí tarot a já se do magie a energie draků doslova zamilovala.

A pak už to šlo ráz na ráz. Numerologie, astrologie u pana Pavla Turnovského, kde jsem zjistila, že přece jen vnímám energie horoskopu jinak, než se očekávalo.

Potom Reiky, ale ta mi po zasvěcení do 1. a posléze 2. stupně prostě nefungovala. Dnes vím proč, nekvalitní zasvěcení, nevysvětlení a napojení "někam jinam".

Ale energie v rukou jsem měla. Hltala jsem mnoho knih a téma duše mě silně oslovilo. Začala jsem je odvádět do Světla a komunikovat s nimi hlavně přes kyvadlo a Vyšší Já.

Protože jsem byla samoživitelka se 3 dětmi a platem zdravotní sestry, neměla jsem peníze na vyhazování, a tak jsem požádala své Anděle strážné a Vyšší Já o nalezení metody, která by byla přesně pro mě, protože pracné a nákladné hledání prostřednictvím seminářů jsem si zkrátka nemohla dovolit.

A do týdne jsem měla jasno. Článek o metodě SRT /spiritual response terapie - léčení skrze Duši/ mne okamžitě oslovil a já věděla, že práce s duší a energiemi je přesně to pravé pro mě. Absolvovala jsem oba kurzy i kurz SRFT /spirituální restrukturalizace fyz. těla/.


NEVIDITELNÉ REÁLNÉ ZLO

Poznání reality

A pak přišel můj první test a setkání se zlem tváří v tvář. Démon se pokusil ovládnout mou mysl a pořádně si mě podal. A také prvně jsem zaznamenala fyzický kontakt s mým milovaným duchovním učitelem a ochráncem. Ucítila jsem, jak mě kdosi vzal za předloktí, slyšela jsem, jak mi říká: "Jsem u tebe, ničeho se neboj", čímž mi pomohl zvládnout první opravdový útok Zla a já si uvědomila, že existuje, je reálné, skutečné a že je třeba být velmi opatrná. Naučit se mu bránit, chránit se před ním a nenechat se ovládnout - ochromit strachem.

Asi jsem uspěla, protože se mi začaly ozývat mimozemské bytosti - školitelé, kteří mi pomocí kyvadla diktovali mnoho informací o čištění, léčení a původu různých nemocí a situací. Mohla jsem k léčení i čištění používat různé specifické energie planet, systémů a chrámů léčení a tak jsem si vytvořila vlastní systém práce s Duší, komunikace s ní a tabulky s mnoha položkami k čištění i léčení.

Zbavila jsem se strachu ze smrti i dalších strachů, změnila jsem mnoho názorů, náhledů a vzorců chování a snažím se, v duchu svých nově zformovaných závěrů, poznatků a zkušeností, jít tou správnou cestou duchovní evoluce.

Moje první uzdravení

První, koho jsem léčila a "musela" vyléčit, z v podstatě nevyléčitelné nemoci, jsem byla já. Po diagnóze, kterou mi lékaři sdělili, mi bylo jasné, že medikamenty k uzdravení neexistují a tak přišla další velká zkouška - uspěji a přežiji, neúspěch rovná se smrti. Protože čtete tyto řádky, i vtéto nelehké zkoušce jsem uspěla - a děkuji!

Bytosti Světla na mě pracovaly, postupně mě napojovaly výš a výš přes systém spirituálních čaker a já získávala informace z nejvyšších úrovní tohoto vesmíru, až jsem postupem času dospěla k novému způsobu komunikace, zvanému keylontika.

Funguje tak, že mozek a nově vyvinutý nervový systém začnou pracovat, jako jakýsi dekodér promítající do mysli slova a věty od jiných světelných bytostí, protože je spuštěné světelné kódování tzv. světelného jazyka.

Dnes většina lidí věří, že jsou zde na Zemi poprvé a naposledy. Také se podle toho chovají, nejen k přírodě, ale i ke svým Předkům, ke své rodině (duchovní) a k lidstvu, jako celku. Pokud by se dozvěděli kým jsou a jaké byly jejich předchozí inkarnace, nebo odkud pocházejí, svět by vypadal jinak!

Má sdělení

Neosobuji si právo přesvědčovat vás, že moje informace a poznání je to správné, ale nechám na každém z vás a vaší Duši, zda budete souznít a vnímat informace jako onu hledanou pravdu; ať je sebe šílenější z pohledu druhých.

Můžete si poklepat na čelo, neposlouchat, nečíst a nestudovat, pomyslet si cosi o šílenství a bohaté fantazii osoby, která něco tak absurdního vydává za skutečnost.

Ale cítím povinnost podělit se o to nejzásadnější poznání s těmi, kteří jako já chtějí změnit svět, chtějí pomoci lidem, kteří o pomoc stojí, chtějí na sobě pracovat a tím měnit své vlastní šance na přežití, zachování civilizace, přírody a naši adoptivní Matky Země - Midgardu a ovlivnit tak vývoj v celém našem Vesmíru.

Vědomá bytost

Dnes již vím, kým jsem, odkud jsem na Zemi přišla, s jakým záměrem a kam jdu. A to vše díky materiálu, popisujícímu historii našeho vesmíru. Cítila jsem souznění mé Duše s těmito informacemi a jako by pro mě byly odjaktěživa známými a samozřejmými.

Vše, co jsem se dozvídala jsem aplikováním prověřovala. V mnohých případech "ezo - guru" se tyto mé "audity" vyplatily, neboť jsem rychle začala dělit informace a sdělení na pravdivé/manipulativní.

Stále častěji jsem si uvědomovala, že dostávám od svých členů Duchovní rodiny okamžité odpovědi na jakékoliv téma, o jejichž pravdivosti jsem se přesvědčovala.

Začala jsem mít vize, hravě jsem se napojovala na situace v přítomnosti, ale i v minulosti. Mohla jsem se pohybovat po časové ose událostí do minulosti a mohla jsem doprovázet Duše klientů při regresní terapii do minulosti, hledajíce kořeny jejich problémů.

Napříč Dimenzemi

Šokem pro mě bylo zjištění, že nejenže nahlížím vnitřním zrakem do situací i událostí a naciťuji jejich energie, ale při jedné takové mé "návštěvě" v jiném světě jsem se dostala do kontaktu s bytostí, která na mě hleděla, a zcela zjevně mě viděla.

Komunikovala se mnou a dokonce mě poznala z nějakého minulého našeho setkání a já, úplně šokovaná jsem pochopila, že jsem fyzicky přítomna na tom konkrétním dalekém místě v jiné dimenzi.

Od té doby tomuto říkám, že jsem "piškotem", tedy takovým výběžkem či prodlouženou částí sebe samé, která mi připomíná oválné dětské piškoty, proto piškot.

Kdo by si myslel, že je lehké žít v tomto těžce hmotném světě, když vám Duše utíká nahoru, tak se velmi plete. Je pro mě nesmírně těžké zůstat oběma nohama na zemi, cítit tu všudypřítomnou obrovskou bolest v energetických polích lidí i prostředí kolem mě.

Vidět lidi - nelidi v jejich pravé podobě a uvědomovat si devastaci lidstva i Matičky Země, a že není kam, před tímto smutným obrazem utéci. Proto musíme všichni na sobě zapracovat! Zlomit pouta otroctví, které nedovolí našim Duším evolučně růst a pozvednout vibračně sebe i Zemi a zasloužit si tak pomoc vyspělých bytostí, které nám jsou ochotné pomoci, budeme-li o to stát.

Já tedy rozhodně ano, protože vím, že jinde je krásně a tam chci jít co nejdříve. A co vy? Zamyslete se, co chcete vy a podle toho konejte. Stačí se jen rozhodnout a jít vytyčenou cestou. Přeji vám všem hodně štěstí a úspěchů na vaší cestě vzhůru!

Vaše Iša