NASTAVENÍ PROGRAMU HUBNUTÍ

17.06.2019

Jak probíhá spolupráce

Zde se dozvíte jaký je postup práce s účastníkem programu. Snažíme se ke každému přistupovat individuálně, protože každý klient má svá specifika. Víme, že každý je v jiné situaci a má jiné návyky. Navíc každý má různé zaměstnání a vůbec pohybovou zátěž v průběhu dne.

1 - ANALÝZA KLIENTA

Jako první je velmi důležité analyzovat klienta, jak po stránce co jí, jaké má hodnoty váhy, tuků a svaloviny v %, viscerálních tuků i stav zažívání. Důelžité jsou ale i jeho stravovací návyky, jaké užívá léky, případně potravinové doplňky. Než bude klient hubnout musí být tělo na redukci váhy připraveno, jinak se dostaví jojo efekt.

2 - PŘEDEPSANÝ PLÁN

Druhým krokem k úspěchu je předepsaný plán redukce váhy. U nás hubnete zdravě neslibujeme Vám žádné výsledky 20 kilogramů za týden. S námi hubnete přirozeně a dlouhodobě, cílem našeho systému je také změna životního stylu, návyků a vůbec způsobu jak klient přistupuje k životu. Jen tak se dá docílit kvalitních výsledků.

3 - NEUSTÁLÝ MONITORING

Každých 14 - 60 dní klienta měříme a monitorujeme jeho současný stav. Je velmi důležité sledovat zdali necdochází ke ztrátě svalové hmoty namísto tuků. Dále každých 12 dní je klient v jiné situaci a je třeba tomu přizpůsobit i jídelníček a nastavit různé procesy v organismu.

HUBNOUT JE PŘIROZENÉ

Zejména trvalý monitoring s případnými korekcemi zaručuje uživateli programu, že bude postupovat efektivně a šetrně ke svému zdraví i peněžence. Bonusem při hubnutí je upevnění zdraví a prevence proti nádorovým onemocněním!