Iša Leticie - Petr Václav

04.07.2019

Dostalo se mi cti, pracovat v týmu s Oli (Išou) a společně s mnoha Světelnými bytostmi se podílet na vrcholném finále Setkání lidstva se svým osudem. A tak bych vám chtěl o Iše, své duchovní a pozemské sestře něco málo sdělit . . .


Krutost rodiny

Od mých rodičů jsem se jednou dozvěděl, že Olinka je divná, točí kyvadýlkem a hraje si na léčitelku. V posměchu se vyžíval celý zbytek naší rodinky (jsme z pěti dětí) a jen mě připadalo, že proč ne?

Těšil jsem se, že až se s Oli uvidím, jak si budeme povídat o těch duchovních věcech, a já se budu moci pochlubit, co všechno jsem s kým prožil a jak jsem už daleko!

Na rodiné oslavě jsme zahájili naše diskuse. Zpočátku reagovala plaše a na moje návrhy a vybízení k diskusím o duchovnu víc mlčela, než mluvila. Obávala se, že jen loudím informace, aby se pak ostatní pobavili na její účet.

Domluvili jsme se, že přijedu k ní domů a popovídáme si v klidu. Když jsme si pak opravdu u Oli doma v soukromí mohli otevřeně promluvit, poznal jsem, že jsem fakt daleko . . . už umím esoterické 1 + 1 = 2 a taky Ema má maso; ta moje sestřička, mne fakt strčila do kapsy! A při tom je tak skromná, upřímná a ohleduplná . . .

Jednou mi Iša povídá: "taky jsi pochopil, že za nás nikdo nic dělat nebude? Že ti kdož nás vedou, budou nápomocni jen tomu, co začneme a budeme dělat?" A tak u nás došlo ke změně pokřiveného zásadního myšlenkového schématu, že my lidé, nemůžeme udělat v duchovním a evolučním dějství nic, že všechno udělají oprávněné vyšší bytosti a my budeme jejich konání jen přihlížet . . .

Zásadní sdělení a rozhodnutí

Manipulace ezomainstreamu spočívá ve vytváření předsudku, že vše, čemu momentálně nerozumíme mají řešit jiní - vyspělejší a odjinud . . .

Pravda je však taková, že se my můžeme stát vědoucími bytostmi, které chápou, rozumí a mohou vědomě rozhodovat i konat!

Toto je názorná ukázka reverzování pojmů. Proto je tolik lidí paralizovaných a stále uspaných!

Nikdo to za nás neudělá

Společně a naplno

Během cca tří měsíců jsem opět náhodou řešil další svůj životní uzel a přestěhoval jsem se blíž k rodině a hlavně Iše. Bydlíme od sebe asi 40 kilometrů, dost daleko na to, abychom se nepřejedli, ale dost blízko, abychom se mohli vidět vždy, když je potřeba.

Vedli jsme různé debaty, zjistili jsme, že pokud jsme spolu, naše kanály vnímání zesilují a zapíná se "informační turbo"! Objevené jsme drze aplikovali, abychom prověřili funkčnost sdělení.

Objednávali jsme si další a další informace a stále aplikovali a aplikovali! Studovali jsme mnoho podkladů, dokumenty se na různých webech objevovaly na místech, kde ještě před tím nebyly, chodilo nám mnoho doplňujících informací, ověřovali jsme správnost pochopení sdělení, která se k nám jen hrnula!

Naše evoluce se dala do pohybu a zrychlovala na bláznivé tempo! To tempo navíc trvá dodnes už více jak deset let.

Váš Petr Václav