ZDRAVĚ DO PLAVEK

18.06.2019

Revoluční hubnutí

Máte možnost využít program, který pomohl ke zdravé redukci váhy a rovnováze organismu takřka 290 tis. jeho uživatelů v 30-ti zemích světa. Používá ho pro své pacienty přes 2 000 lékařů.

Cílem programu Revolučního hubnutí je vytvořit v těle takové podmínky, aby tělo začalo tuky samo spalovat.

Díky správnému nastavení stravování, pitného režimu, detoxikace a vyrovnaného vnitřního prostředí včetně pH, docílíme správně fungujícího organismu. Navíc tělo následně spaluje tuky právě z problémových partií.

Některé ostatní systémy dosáhnou redukce váhy, ale za cenu úbytku svalů, nezdravé pokožky a když se hubnou nějaké tuky, tak z partií, kde to není žádoucí. Některé často využívané metody hubnutí jsou zdraví ohrožující!

Proto je vyhledávaným nástrojem na udržení pohlednosti jak muži, tak zejména ženami. Celostní přístup navíc zajišťuje ozdravění organismu a účinnou prevenci civilizačních chorob včetně rakoviny.

Naše metoda nestojí na hladovění, ale naopak na vyživení hladovějícího organismu. Procesy nastavení poměru tuků a svaloviny si umí tělo nastavit samo - jen k tomu potřebuje nutné podmínky, které mu dopřejeme!